Všichni do zbraně! Je tu nová výzbroj NERF!

10.04.2015

Všichni do zbraně! Je tu nová výzbroj NERF!

Pozor, pozor! Důležité hlášení. Povoláváme všechny kluky a holky, chopte se svých NERF zbraní a pojďte si užít spoustu aktivní zábavy. Všichni do zbraně! Pod celosvětově známou značkou NERF najdete unikátní pistole a další střelné zbraně pro děti na měkké pěnové náboje. Z rozsáhlého sortimentu si vybere jistě každý milovník střelných zbraní a balistiky – od lehkých kapesních pistolí s laserovým zaměřováním, přes těžké samopaly a kulomety se zásobníky na nespočet střel, až po futuristicky vyhlížející pistole budoucnosti.

Pro dívky je zde speciální série stylových a designových pistolí a luků NERF REBELLE. Výhodou je, že na držení pistole od NERFu nepotřebujete zbrojní průkaz.S pistolemi NERF si důkladně procvičíte si své střelecké dovednosti a přesnou mušku. Můžete zkusit střelbu na terče, které se dodávají v sadách s některými pistolemi od NERF, nebo uspořádat velkou venkovní bitvu se svými kamarády.

Ani maminky se o svoje malé válečníky nemusí bát, vždyť NERF jsou bezpečné hračky. Všechny NERF pistole jsou maximálně bezpečné. Nebuďte ner(f)ózní, pistole NERF vás ochrání před nudou!