Albi Nespoutané laškování

Albi Nespoutané laškování
Albi Nespoutané laškování
Albi Nespoutané laškování
Albi Nespoutané laškování

-26% 599 Kč

449 Kč s DPH

Doprava již od 59 Kč

Skladem >5 ks

Můžete mít už 24.9.

Albi

Kód výrobce

ALB J41
Tento produkt si již zakoupilo 9 zákazníků

Popis

Albi Nespoutané laškování

Nespoutané laškování je určeno párům, které si chtějí okořenit intimní život, nebo skupinám, kterým i velmi odvážné hry na párty připadají příliš usedlé. Nespoutané laškování bude často pokoušet vaši odvahu, ale rozhodnutí, na co si troufnete, nechává na vás. Vždycky je ale dobré před hraním odložit stud u dveří, byť trocha červenání dělá hru ještě zajímavější.
 
Ve hře Nespoutané laškování budete vyzývat svého partnera či své protihráče k peprným úkolům, sami ale budete muset nabídnout něco na oplátku. Dvě stovky karet vám nabídnou více než 450 úkolů, při kterých je červenání rozhodně povoleno. Troufnete si na odvážné výzvy, které nenechají vašeho partnera chladným? A nabídnete za splnění vašich hříšných fantazií dostatečnou protihodnotu?
 
Hra Nespoutané laškování obsahuje: 70 karet Výzev, 70 karet Sázek, 30 karet Peprných výzev, 30 karet Peprných sázek, 40 žetonů bodů ve tvaru srdce, 12 oboustranných hráčských žetonů, Roztoč-to-vač, peříčko, 2 přehledové karty, 2 šátky na spoutávání či zakrývání očí a pravidla v českém a slovenském jazyce.

Věk: 18+
Počet hráčů: 2-12
Doba hraní: 20+ min

Parametry

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 12 do
Průměrná délka hry (min) 20 min
Věk od 18 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Dotazy

Odeslat odkaz

Související produkty